DEVAM EDEN PROJELERİMİZ

Yarının Başarıları Bugünden Şekillenir: Devam Eden Projelerimizle Geleceği İnşa Ediyoruz

ARSLANLAR VIP KONUTLARI

ARSLANLAR VIP PROJEMİZ;
Ankara İli Akyurt İlçesi Balıkhisar Mevkii’nde hayata geçirdiğimiz, 10.000 m2 ye yakın proje alanı üzerinde konuşlandırılmış  1+1 tip rezidans niteliğinde toplam 236 adet daireden oluşan modern mimarisi, aynı zamanda bulunduğu lokasyonda daha önce uygulanmayan proje yaklaşımıyla, bölgeye değer katan öncü projelerdendir.

İncelemek İçin

 

ARSLANLAR ELITE

Ankara’nın dinamik ve hızla gelişen Esenboğa bölgesinde konumlanan “Arslanlar Elite”, sadece modern bir yaşam alanı değil aynı zamanda çevresindeki işletme ve kurumlarla da yakın ilişki içindedir. Bu projenin stratejik konumu, Ankara Esenboğa Havalimanı yolunda endemik bir vadide yer almasıyla öne çıkar.

Proje, sadece havalimanına olan yakınlığıyla değil aynı zamanda çevresindeki ticari ve iş merkezleriyle de dikkat çeker. Esenboğa bölgesinin hızla gelişen yapısı, projenin sakinlerine her türlü ticari ihtiyacı karşılamak için geniş bir yelpaze sunar. Alışveriş merkezleri, restoranlar, kafeler ve eğlence mekanları projeye yakın mesafede yer alırken, sakinlere şehir hayatının tüm nimetlerini sunar.

İncelemek İçin

 

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.